KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14086002
nr 1408 6002
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsning, Signerad, numrerad 24/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramat löst blad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:43:42
16/7 14:24:24
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel